Останні новини

Тільки на один день: у мережі проведуть концерт-вшанування Девіда Боуі

В концерті візьмуть участь понад 35 артистів

9 січня о 4:00 за київським часом відбудеться онлайн-концерт на честь Девіда Боуі. Аби вшанувати пам'ять великого рок-музиканта понад 35 виконавців, що брали участь у записі альбомів артиста. Захід організував піаніст рок-зірки, що відіграв разом з ним більше 1000 шоу - Майк Гарсон. Кожні 2 долари з квитків, що вже у продажу, підуть на благодійність. Боуі співпрацював із фондом Save Children - цій установі він віддав частину свого солд-ауту в 1997 році на честь свого 50-річчя.

Про захід повідомляється на сайті піаніста та на YuoTube-каналі студії Rolling Stones, передає Kyiv Live.

A Bowie Celebration: Just For One Day!  - це глобальний трансляційний концерт, який об’єднає артистів з усього світу, пов’язаних з Девідом Боуі, включаючи одного члена групи виконавця, та кожного, хто брав участь у записі його альбомів від 1969 року до останнього Blackstar. Це повноцінний концерт, гарний, кінематографічний та особливий, із музикою впродовж трьої годингодин для святкуванні життя та спадщини Боуі, що починається о 4:00 9 січня за київським часом. Віртуальний музичний досвід буде доступний для перегляду за запитом протягом 24 годин.

2 долари від кожного продажу квитків(вартість одного - 25 доларів) принесуть благодійну допомогу фонду Save The Children. Продаються вони тут.

Це благодійна організація, важлива для Боуї: за допомогою його концерту на честь 50-річчя з дня народження, який відбувся в 1997 році в Медісон-сквер-гарден на потреби цієї організації зібрали чимало коштів.

У цьому концерті взяли участь самі артисти, які виступатимуть на січневій трансляції.

Серед зірок, що вшануюють пам'ять зірки будуть Корі Тейлор (Slipknot), Біллі Корган (The Smashing Pumpkins), учасники Duran Duran, Yungblud, актор Ґері Олдмен, Тейлор Момсен(The Pretty Reckless), Адам Ламберт та інші.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/fx8Sg4IXExI" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, українська співачка Наталія Папазоглу, яка має гагаузьке походження, у 2020 перемогла на пісенному конкурсі "Тюркбачення" (Turkvision, Türkvizyon).

Вийти в ефір
26.01