Останні новини

То робила пластику чи ні? Ексклюзивно для Kyiv Live Тимошенко прокоментувала зміни в зовнішності

Пластичний хірург запевняє, що леді Ю все ж зробила операції

Нещодавно лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко здивувала суспільство помолоділим виглядом та зміною іміджу. Обличчя леді Ю добре посвіжішало та на ньому поменшало зморшок. Проте сама політикиня ексклюзивно для наших журналістів поділилась, що весь секрет у гарному відпочинку тривалістю 30 днів. Мовляв, нарешті на Новий рік з сім’єю дозволили собі релакс.

Чи насправді вся справа у відпустці з’ясовували журналісти програми “Викриття” на Kyiv Live.

Читайте також: Ексдружина Андрія Богдана візьме участь в 11 сезоні "Холостяка"

тимошенко пластика-2.jpg

“Хочу заспокоїти всіх ваших глядачів. Я просто змогла 30 днів відпочити. Я довго не могла дозволити собі цей відпочинок, але на Новий рік ми родиною 30 днів відпочивали і це можливо трішечки й вплинуло на зовнішній вигляд”, - запевнила в кулуарах Юлія Володимирівна.

Проте пластичний хірург, засновник центру модульної естетики Lita Plus Сергій Дербак своїм “набитим” оком побачив дещо інше.

“Коли ми дивимося на Юлію Володимирівну, ми бачимо що вона дуже посвіжіла, начебто повернулася із санаторію. В цьому і є сенс пластичної хірургії. Коли до мене приходить пацієнт і питає “а як я буду виглядати після підтяжки обличчя, блефаропластики?”, я кажу: “Після асоціальної періоду ви будете виглядати так, що всі навколо думатимуть, що ви добре відпочили”, - пояснює хірург

Експерт не сумнівається, що Юлія Володимирівна довірила своє обличчя професіоналу і запевняє, що операція пройшла дуже успішно:

“Видно, що була виконана підтяжка обличчя, блефаропластика (пластика повік) і контурна пластика, можливо власної жирової тканиною, як зазвичай в комплексі з підтяжкою обличчя. Видно, що Юлії Володимирівні ввели в область вилиць філлер: або гіалуронову кислоту або власний жир", - говорить пан Сергій про виконані маніпуляції.

Прискіпливо переглянувши минулі фото, Сергій Дербак дійшов висновку, що раніше Тимошенко користувалась лише послугами косметологів і дерматологів і це був її перший досвід хірургії обличчя.

“Якщо говорити про ціни на блефаропластику нижніх повік, то це коштує від 500 до 5000 євро, підтяжка обличчя коштує від 2000 євро до 20 000 євро, ліпофіллінг і контурна пластика завжди входить у вартість цих маніпуляцій. В Україні в середньому така операція коштує 5000 - 7000 євро, за кордоном - близько 20 000 євро”, - консультує хірург по цінах.

Він переконаний, що враховуючи якість проведення маніпуляцій, ефект від них триватиме до 10 років, та навіть згодом покращиться, адже зараз, на думку експерта, з обличчя Юлії Володимирівни ще не зійшли всі набряки.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/lCuZKjcVsp4?start=1010" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
23.04