Останні новини

Тоні нарешті стало краще: фахівці з Київзоо робитимуть все, аби єдиний горила в Україні одужав та жив у гарних умовах

Його обстежували ветеринари з-за кордону

Єдина горила в Україні, Тоні, що проживає в Київському зоопарку, нарешті почуває себе краще. Після загострення хронічної хвороби шлунково-кишкового тракту тварині провели комплексне обстеження і вона нарешті йде на одужання.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сторінку Київзоо в Facebook.

тоні.jpg

Фото: Київзоо

Читайте також: Хороші новини тижня 15-19 лютого

Ситуація з хворобою ускладнювалась тим, що Тоні вже 46,5 років, а для горил це вже дуже глибока старість.

Перші тижні ветеринари Київського зоопарку робили все, аби настало полегшення. Потім Тоні стабілізували і підготували до серйозного обстеження. 

Для цього ветеринари з Інституту ветеринарії дикої природи та зоопарків ім. Лейбніца підготували план дій і узгодили його зі спеціалістами Племінної книги по горилах та фахівцями з людиноподібних мавп Європейської Асоціації зоопарків та акваріумів. Керувати процесом приїхав лікар ветеринарної медицини Інституту ім. Лейбніца Марк Голькель.

Тоні ввели наркоз та зробили рентгени, ультразвукове дослідження, ендоскопію, гастроскопію, колоноскопію, перевірили стан суглобів, взяли величезну кількість проб для аналізів.

Після виведення з наркозу Тоні почуває себе добре, навіть одразу попросив свій обід.

Критичих змін у здоров’ї Тоні не виявили, але спостерігається загострення хронічних захворювань. Фахівці розробляють програму лікування та догляду, аби тварина прожила ті роки, що йому відведено природою, з високою якістю життя.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
27.02