Останні новини

Топ-5 порад для збереження ясності зору

Для збереження гостороти зору необхідно додати до свого раціону їжу, яка містить антиоксиданти

Зір є основним органом чуття та отримання інформації від навколишнього середовища, тож при виникненні проблем із зором - не гайте час. Краще одразу звернутися до лікарні та пройти необхідні обстеження.

Що робити задля збереження гостроти зору - у матеріалі Kyiv Live.

Читайте також: Топ-5 продуктів, які допоможуть зменшити симптоми алергії

1) Для збереження ясності та гостороти зору необхідно включити до свого раціону їжу, яка містить антиоксиданти. Вони корисні не тільки для організму в цілому, але й безпосередньо для зору, адже зменшують ризик появи макулярної дистрофії. До продуктів, в яких містяться антиоксиданти, належать: соя, цитрусові, чорниця, гранат, помідори, полуниця, зелений чай та інші.

2) Відмовившись від алкоголю, ви зможете уникнути таких проблем як підвищення внутрішньочерепного тиску та зневоднення тканин ока, що зазвичай призводить до крововиливів та втрати гостроти зору.

3) Паління також викликає багато негативних наслідків. Виявляється, нікотин шкодить не тільки сітківці, утворюючи на ній нечутливі ділянки, але й кришталику, що може призвести до катаракти.

4) Коли ви збираєтеся на прогулянку у сонячну погоду, не забувайте про сонцезахисні окуляри. Адже промені при прямій взаємодії з оком дуже негативно впливають на його стан. До речі, окуляри треба носити не тільки влітку, але й взимку у сонячну погоду.

5) Але слід пам'ятати, що вчасне діагностування майже завжди гарантує цілковите одужання. Відвідуйте офтальмолога два рази на рік. Лікар зможе виявити усі відхилення від норми і вбереже вас від ускладнень.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05