Останні новини

Топ-5 продуктів, які допоможуть зменшити симптоми алергії

Помідори містять лікопін - пігмент, який зменшує алергічну реакцію організму

Дерева та квіти, що почали розквітати з приходом весни, зазвичай чарують перехожих своєю красою та ароматами. Але для деяких людей це може стати неабиякою завадою, адже ця пора вважається періодом сезонної алергії.

Тому Kyiv Live створив топ-5 продуктів, які допоможуть зменшити симптоми алергії.

Читайте також: Топ-5 продуктів, які допоможуть подолати серцево-судинні захворювання

Риба. Всі знають, що вона є джерелом Омега-3 жирних кислот, але не всі розуміють, що саме цей компонент є захисником клітинної оболонки, руйнування якої дуже часто є причиною алергічних реакцій.

Помідори. Справа в тому, що ці овочі містять лікопін - пігмент, який зменшує алергічну реакцію організму на пилок та інші подразники, а також фарбує їх в червоний колір. До речі цей пігмент також міститься в хурмі, кавуні та грейпфруті.

Кропива. Цілющі властивості цієї рослини відомі людству з давнини. Вона здатна суттєво зменшити прояви алергічної реакції, оскільки має здатність пригнічувати гормони, які її викликають. Навіть використання кропиви в приготуванні їжі або напоїв вдвічі зменшують симптоми алергії.

Капуста. Цей представник сімейства хрестоцвітних проявляє максимум своїх властивостей, коли її квасять. Під час цього процесу в продукті з'являються молочні бактерії (пробіотики), які мають антигістамінну дію.

Зелений чай. Катехіни, які в ньому містяться, перешкоджають проявам алергічної реакції через те, що запобігають утворенню гістаміну в організмі людини. Зелений чай знімає такі симптоми як сльозотеча, чхання та кашель.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
08.05