Останні новини

Топ-5 продуктів, які заважають вам схуднути

Деякі продукти сповільнюють метаболізм.

Якщо ви бажаєте схуднути або посилити ефект від занять спортом, потрібно прибрати деякі продукти з раціону. Зробивши це, ви швидко прискорите метаболізм, що й призведе до бажаного результату.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Топ-5 вправ для покращення постави

Цукор. Вживання цукру сприяє накопиченню глюкози в організмі, а її надлишок відкладається у вигляді жирової тканини в області стегон і талії. Окрім того, надмірне вживання цукру є дуже небезпечним та може викликати серйозні захворювання.

Борошно. Будь-які борошняні продукти вважаються рафінованими вуглеводами. Хліб, печиво, випічка, торти або макарони зведуть до мінімуму усі ваші спроби стати стрункими та підтягнутими. Такі продукти погано засвоюються та порушують метаболізм.

М'ясні продукти, які пройшли промислову обробку. Шинка, бекон та ковбаса - це величезна кількість консервантів, нітратів, надлишкової солі та жирів. Саме тому після вживання такої їжі ви відчуваєте себе важко. 

Фастфуд. Він містить у собі усі вищеперераховані продукти (цукор, біле борошно та оброблене м'ясо). А також - купу солі, жирів та калорій, які не засвоюються та відкладаються у формі жиру.

Алкоголь. Спиртні напої подразнюють нейрони, які відповідають за відчуття голоду. Калорії, які містяться в алкоголі, є "порожніми", оскільки не мають поживних речовин. До того ж він сповільнює метаболізм.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05