Останні новини

Топ-5 вправ для покращення постави

У період пандемії особливо важливо займатися вправами на укріплення спини.

Пандемія коронавірусу змусила велику кількість людей перейти на дистанційну роботу. Такі зміни дуже негативно відбиваються на стані здоров'я людини через малорухливий спосіб життя та постійний доступ до їжі. Як наслідок виникають проблеми з зайвою вагою та поставою. Сьогодні ми підготували для вас топ-5 вправ, які допоможуть покращити стан спини.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Топ "великодніх" продуктів, від яких краще відмовитись

1) Човник. Ця вправа знайома кожному, але не кожен знає наскільки вона ефективна у питанні покращення постави. Лежачи на підлозі обличчям униз, протягніть руки вздовж тулуба. Далі вдихаєте та згинаєте спину, підіймаючи тулуб і ноги.

2) Віджимання з опорою на коліна. Стоячи на колінах, треба руками впертися у підлогу. Далі, вдихнувши повітря, починаємо віджиматися, торкаючись грудьми полу, при поверненні до початкового положення обов'язково видихаємо.

3) Планка на прямих руках. Опорою в цій вправі слугують кисті рук і ступні. Необхідно якомога довше триматися в такому положенні. Ця вправа одна з найкращих для корекційної гімнастики. Тривалість планки - не менше 30 секунд.

4) Підіймання тулуба з руками за головою. Дуже корисна вправа для поліпшення постави. Робити її треба, також лежачи на животі. Пальці рук схрещуємо за головою і підіймаємо верхню частину тулуба. Тиснути на голову руками не варто, адже шия повинна бути розслаблена.

5) Низький випад. Ця вправа виконується, стоячи на ногах. Одна зігнута у коліні, а інша відведена за спину, тіло при цьому намагайтеся тримати рівно, а руками тягніться догори. Затримайтеся у такому положенні не менше ніж на 30 секунд, після чого змініть ноги.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
16.05