Останні новини

Топ-3 знаків зодіаку, яким пощастить 21-22 листопада

21 та 22 листопада будуть захопливими та цікавими. Проте лише трійці щасливчиків вдасться взяти від цих вихідних усе.

Kyiv Live розповість про топ-3 знаків зодіаку та чого їм чекати на цьому уікенді.

гороскоп (2).jpg

Близнюки

Ваша фантазія часом породжує неймовірні варіанти розвитку подій. Проте саме 21 листопада ви матимете змогу побачити, що всі ваші найнесподіваніші надії справджуються. Навіть якщо це був просто наркотичний сон. Тим часом у неділю варто взятися за голову. Зірки не будуть благоволіти вам цілодобово, приготуйтеся до робочого тижня.

Терези

Ви вже сходили на концерт Меладзе, перехворіли коронавірусом, і не знаєте, чого очікувати від цього життя? Не переймайтеся! Лише на цих вихідних небеса обітованні дадуть вам можливість відчути усю силу своєї енергії. Зірки радять почати якусь карколомну справу, яку ви постійно відкладали через несміливість. 21-22 листопада - ваші щасливі дні.

Риби

Не важливо, чи добре ви розбираєтеся у спорті, а чи ви пристрасна фанатка Монатіка - усім темпераментам вашого знаку лотерейно пощастить у ці вихідні. 21 листопада, можливо, почуєте гарні новини зі світу футболу. 22 числа є надія для тих, хто вже не сподівається отримати щось цікаве від кумира. Стукайте та вам відчинять - девіз цього "уікенду". Якщо з'явиться вільний час, можете навіть спробувати свої сили у малюванні: кажуть, ескіз великого герба справа, за яку може взятися кожен, головне не примальовуйте зайвого.

Нагадаємо, топова співачка Настя Каменських обожнює збурювати фантазію прихильників спокусливими знімками. Нещодавно артистка навіть запостила фото, на якому позувала топлес.

Вийти в ефір
24.11