Останні новини

Трагічна смерть двірника-іноземця на Борщагівці: Kyiv Live дізнався нові подробиці

Чоловік не був офіційно працевлаштованим

Журналісти Kyiv Live поспілкувалися з представниками ЖЕКу, у якому працював 37-річний громадянин Індії. За попередніми даними, чоловік помер внаслідок гострого інфаркту міокарда.

Про це йдеться у прямому ефірі телеканалу Kyiv Live

Читайте також: Прокуратура доручила перевірити обставини смерті іноземця у Києві 

Інцидент стався 15 січня. На столичній Борщагівці загинув працівник ЖЕКу, якого напередодні звільнили через хворобу.

"У нас працюють тільки офіційні працівники. У кожного є своя відповідальна частина роботи. Проводиться за цим контроль. У кожного є своя територія. Ми стежимо за тим, щоб підвали, горища були закриті на замки. Двірники офіційно отримують службове житло, гуртожитки. Але ми не дозволяємо проживати в підвальних приміщеннях. Звичайно, дуже неприємно, що було звинувачено ЖЕК. Зі слів двірників, вони його жаліли та підгодовували, але щоб він працював - ні", — розповіла працівниця ЖЕКу. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6hmWKVj393g" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • від холоду загинув працівник ЖЕКу, якого напередодні звільнили через хворобу. Працівник був громадянином Індії. Його добре знали місцеві жителі.
  • у Києві вже запрацювали 33 пункти обігріву, 10 з яких працюють цілодобово. За 5 робочих днів до них звернулося 420 осіб.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
06.03