Останні новини

Третина дільниць були непристосовані до проведення виборчого процесу - депутат Київради

Вчора, 25 жовтня, в Україні пройшли місцеві вибори. Зокрема, у Києві обирали київського міського голову та депутатів міської ради. Попри запевнення влади, що на дільницях і масок, і антисептиків, і площі для дистанції буде вдосталь, на третині дільниць по Києву ці норми були порушені.

Про це в ефірі телеканалу Kyiv Live розповів депутат Володимир Яловий.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Cq49uZNv2Hw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

“Ще одна проблема дуже серйозна - це рівень організації виборчого процесу і матеріальної бази цього процесу. От я по Шевченківському району багато пройшов дільниць. Є навіть одна дільниця,  де люди бюлетені рахують на підлозі. Чому на підлозі? Тому що нема стола, приміщення десь 4-6 метрів, люди один на одному сиділи і не мали можливості порахувати”, - зазначив Яловий.

Більше того, він поділився, що на цілому ряді дільниць не вистачало протоколів. Їх додруковували вночі, аби маьти можливість заповнити вчасно. 

Багато членів виборчої комісії не мали засобів захисту, не вистачало окулярів, масок, дезінфікуючих розчинів”, - говорить Яловий.

Також за його словами дільниці не були пристосованими до виборів.

“Приблизно третина дільниць були неприлаштовані до проведення виборчого процесу. Соціальну дистанцію не дотримувались, лікоть до ліктя сиділи члени комісії”, - підсумував депутат.

Нагадаємо, у Київській області після дня виборів сталася прикра ДТП зі смертельним фіналом. Через перевтому голова комісії села Козинці заснув за кермом та врізався у ЗІЛ, що їхав на зустрічній смузі. Літня мати чоловіка загинула на місці.


Вийти в ефір
03.12