Останні новини

Третину аптек у Києві можуть зачинити: у чому причина

Така ситуація у часи пандемії неприпустима, вважають у Аптечній професійній асоціації України

Близько третини аптек у Києві можуть зачинитись на час локдауну. А все тому, що їхні працівники не змогли у повному обсязі отримати спеціальні перепустки на транспорт.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Аптечну професійну асоціацію України.

Аптеки.JPG

Читайте також: Степанов заявив, що Україна повністю переможе коронавірус до кінця 2021 року

У АПАУ звинувачують міську владу в тому, що тут відмовились видавати перепустки аптекарським закладам. Хоча заявки на перепустки тут подавали переважно для фармацевтів та провізорів, без технічного персоналу. 

"На території Києва діє майже 1500 аптек, що забезпечують громадян лікарськими засобами. У кожній аптеці працює приблизно 10 осіб. Ми розуміємо, що перепусток обмежена кількість, тому увесь технічний та адміністративний персонал виключили зі списків. Для отримання перепусток ми подали списки лише провізорів і фармацевтів для безперебійного забезпечення киян ліками. Але з усієї кількості поданих заявок нам видали лише третю частину. Це означає, що в аптекарів є два шляхи: тимчасово скоротити кількість працюючого персоналу в аптеках, або закрити кожну третю аптеку", - наголошує директор Аптечної професійної асоціації України Володимир Руденко

За його словами, обидва варіанти створять штучний дефіцит на лікарські засоби. А це, у час епідемії, на думку Володимира Руденка, неприпустимо. 

"Тому ми закликаємо київську владу піти на зустріч аптекарям та інтересам киян в цілому і забезпечити аптекарям безперешкодний проїзд до своїх робочих місць", - заявив Володимир Руденко.

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04