Останні новини

Три зарплати - на агітацію: стало відомо, скільки коштувала Кличку реклама у Facebook

До виборів залишився місяць, а вже за перші два тижні вересня політичні кандидати на всю використовують можливості реклами у соціальних мережах. Віталій Кличко, наприклад, витратив на власну промоцію трохи більще 142 тисяч гривень. 

Про це йдеться у дослідженні ГО "Опора".

На изображении может находиться: 4 человека, текст «полтична реклама FACEBOOK 1-15 вересня 2020 опора витрати ймоврних кандидатв y мери ірина верещук $20945 віталй кличко $5030 1794 андрй садовий $2460 一 32 ігор васюник $2144 15 андрй матковський $1490 26 витрати 66 O кількисть сторнок згідно i3 даними Facebook Ad Library»

Чинний голова Києва за перші два тижні вересня вже витратив на рекламу у Facebook $5030 або, у перерахуванні на "людські" гроші, трохи більше 142 тисячі гривень. "Удар" увійшла у топ-10 партій, що витратили найбільше коштів на Facebook-рекламу на сторінках партії. На шостому місці у рейтингу партія мера витратила $6711(майже 190 тисяч гривень).

Хоча в літньому топ-три партії не було, за останні два тижні вона стала витрачати на рекламу набагато більше, ніж раніше, й здобула шосте місце в рейтингу першої половини вересня. Витрати партії на Facebook-рекламу — 6711 доларів, які пішли на 195 рекламних дописів на чотирьох сторінках: "УДАР Віталія Кличка", "Партія УДАР Віталія Кличка. Дарницький район", "Партія УДАР Віталія Кличка. Дніпровський район" та "Партія УДАР Віталія Кличка. Святошинський район". У дописах переважно йшлося про особу мера та досягнення партії. Значна частина постів стосувалася партійного з’їзду.

Також значно "обідніли" кишені Кличка з реклами, замовленої ним окремо. Він другий за кількістю витрачених на рекламу грошей: майже 4 тисячі доларів на 31 рекламний допис. Таргетована аудиторія Кличка дещо молодша за аудиторію Верещук – 47,3% показів дописів Кличка орієнтовані на людей від 18 до до 34 років. У всіх рекламних оголошеннях сторінка Віталія Кличка транслює гасло "Завжди з киянами!"

При цьому власна зарплата Кличка за серпень становила 47 051 гривню, як довідалися в КМДА "Українські Новини".

Нагадаємо, в Україні залишилося 30 днів до виборів. 15 липня Верховна Рада України призначила дату проведення місцевих виборів 2020 на 25 жовтня. У цей день Київ і вся країна обиратимуть депутатів районних рад, а також сільських, селищних і міських голів.

Вийти в ефір