Останні новини

Тріщить по швах: як зрозуміти, що ваш шлюб дійшов кінця

Психологи виявили, які фактори негативно позначаються на відносинах

Шлюб, що руйнується, можна розпізнати доволі швидко. Люди у таких союзах виглядають втомленими та засмученими, вони мало спілкуються та намагаються якомога більше часу проводити у компанії друзів, адже наодинці їм спілкуватися нецікаво. 

Головними ознаками шлюбу, що ось-ось зруйнується, поділився Kyiv Live.

Образ життя. Це дуже важлий аспект про який нерідко забувають! Коли Ви полюбляєте подорожі, а партнер отримує задоволення від лежання на пляжі, рано чи пізно виникають проблеми. Зверніть увагу на те, окремо чи разом ви проводите більшу частину свого вільного часу.

Один з партнерів завжди правий. Небажання визнати свою неправоту, мабуть, одна з найпоширеніших причин нещасливого шлюбу. Тому для того, щоб зберегти гармонійні відносини, подружжю необхідно навчитися йти на компроміс і миритися з бажаннями партнера.

Немає спільних тем для спілкування. Ви виконуєте певні обов'язки, живете разом, але все рідше розмовляєте. Ви відчуваєте себе самотньо, не ділитеся своїми емоціями та бажаннями. Шансів у таких відносин мало.

Брехня. Інтимність заснована на довірі та щирості. Якщо ж у ваших відносинах є що приховувати, то варто замислитися. Пам'ятайте, що брехня рідко буває на благо. До того ж, рано чи пізно все розкривається, і в такому випадку виявлення правди завдасть значно більшої шкоди, ніж первинний секрет.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05