Останні новини

Трошки підтануло: Kyiv Live інспектує, чи прибирають бурульки у центрі міста

Від буруль під стріхами комунальники так і не позбулися

Нещодавно в центрі міста на двох людей упали бурульки та травмували їх. Інспектор Саюн побував на вулиці Богдана Хмельницького та розібрався, чи ліквідували комунальники крижану проблему.

Про це він доповів у ефірі телеканалу Kyiv Live.

Читайте також: Комунальники вивезли рекордну кількість снігу зі столиці

На одній з головних вулиць міста попід стінами старої багатоповерхівки огородили небезпечну зону самі підприємці. Вони поставили стовп із червоною стрічкою, яка попереджає пішоходів, розповів Саюн. Пересторога недаремна: з даху будівлі за адресою Богдана Хмельницького, 42, звисають гігантські бурулі. Крім стрічки, тут також повісили оголошення. Саморобні огорожі власники прилеглих магазинів зробили з підручних матеріалів: так, знаки небезпеки подекуди прив'язані до пляшок із замерзлою водою. Вони простягаються вздовж усього периметру під можливим "крижаним обстрілом".

Тим часом 16 лютого сонце трохи пригріло і лід під стріхами будинків почав танути, створюючи додаткову небезпеку.

Рятувальники радять не ходити надто близько попід стінами будівель та не паркувати там автівки.

"Якщо бачиш червону стрічку, треба триматися подалі, бо бурулька може відскочити. Знаю, що ніхто ці бурульки ніколи не знімає, лише якщо трапляється якась надзвичайна ситуація", - процитувала Саюну правила безпеки киянка, бо каже, що боїться кригопаду.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/NrP-eU0vk80" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

А люди в соцмережах тим часом діляться тими "айсбергами", що вгледіли на вулицях столиці.

бульвар шевченка.jpg

Таку "красуню" Віталій Грибельник побачив на бульварі Шевченка

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
05.03