Останні новини

Труси, корм для тварин, книга Корнегі та цукерки: де ховали “заборонене” порушники митниці в 2020 році

Також контрбанду виявляли у одязі, іграшках та техніці

До Міжнародного дня митника Київська митниця вирішила опублікувати своєрідний топ неординарних схованок, куди намагалися сховати предмети, які порушують митні правила. Серед найнеочікуваніших - діаманти в спідньому, екстазі в цукерках та валюта у фользі серед плиток шоколаду. Всього за 2020 рік було виявлено 1989 порушень правил.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Київської митниці Держмитслужби.

Читайте також: Музей Науки готовий приймати відвідувачів

Найбільше відзначились цигаркові порушники. Вони ховали сигарети  у бойлері, кухонних витяжках, серед продуктів харчування, одягу, взуття, іграшок.

В категорії “найдорожча схованка” для сигарет переміг вантажний тягач DAF вартістю $ 23 тисячі, в якому житомирянин намагався нелегально ввезти в Україну 40 блоків сигарет.

Схованками для пачок валюти минулого року стали акустична колонка, рекламний каталог, фольга, яка ховалась між плиток шоколаду.

Діаманти ховали в спідній білизні, зброю - у торговельних вагах, екстазі в формі сердечок в різнокольорових цукерках-драже, у пачках від корму для домашніх тварин - тютюн та стероїди, предмети мистецтва та бойові ордени - в годиннику, склодомкраті, книзі Дейла Карнегі, старовинні ікони - в середині монітора комп’ютера та DVD-програвачі.

митниця.jpg

Джерело: Київська митниця 

митниця2.jpg

Джерело: Київська митниця 

митниця3.jpg

Джерело: Київська митниця 

митниця4.jpg

Джерело: Київська митниця 

Нагадаємо:

  • Більше трьох тисяч магазинів та близько 7 тисяч квадратних метрів. Товари на будь-який смак, переважна більшість з серед продавців одягу та взуття, називають свій товар "копіями", тобто підробками люксових брендів. При цьому зазначають, що везуть товар з Туреччини. Як на Даринок потрапляють "луївітони", "шанелі" та "ивсенлорани", розбиралась журналістка телеканалу Kyiv Live Олександра Федорко.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
04.03