Останні новини

Три медалі - лижникам: у Швейцарії українці здобули призові місця на Кубку Європи з фристайлу

Золото виборов швейцарець

Українські майстри лижного фристайлу вибороли 3 медалі на змагання у Швейцарії. У місті Айроло наші спортсмени взяли "срібло" та дві "бронзи".

 Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Національного олімпійського комітету України.

лижники.jpg

Фото: НОК України

Читайте також: "Шахтар" може перехопити нападника Бупендзу в "Динамо"

У Швейцарії пройшли змагання заключного етапу Кубка Європи з фристайлу. У чоловічій секції з лижної акробатики друге місце отримав олімпійський чемпіон Олександр Абраменко, а третє - Максим Кузнєцов. Обійшов українців Рот Ной.

У жіночому протистоянні Анастасія Новосад отримала почесну "бронзу".

Лижна акробатика

У лижній акробатиці спортсмени зі спеціального трампліну здійснюють серію з двох різних за складністю стрибків. Гора приземлення повинна бути покрита пухким снігом. Очки нараховуються за техніку відриву від трампліна, траєкторію польоту, фігуру і приземлення. 5 суддів оцінюють фігуру (з 7 балів), 2 суддів оцінюють приземлення (з 3 балів). Найбільшу і найменшу оцінку за політ відкидають, 3 оцінки підсумовують. З балів за приземлення виводять середню оцінку і множать її на 3. Отримані суми за політ (максимум - 21 бал) і приземлення (максимум - 9 балів), складають і множать на коефіцієнт складності елемента. За найбільшою кількістю балів визначається переможець.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04