Останні новини

Туреччина знову “зелена”: МОЗ оновило карантинне зонування країн

Популярна Туреччина знову "зелена"

Міністерство охорони здоров’я оновило зонування країн для мандрівників та розширило список “червоних” з 66 до 68 країн. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сайт МОЗ.

Читайте також: Як відзначають День Соборності в Україні

До “червоної” зони потрапили Чехія, Польща, Чорногорія, Угорщина, Австрія, Туніс, Словаччина, Аргентина, Бразилія, Канада, США, Росія та інші.

У “зеленій” зоні перебувають Болгарія, Фінляндія, Індія, Єгипет, Мексика, Норвегія, Греція, Японія, Фінляндія, Ісландія, Індонезія. До цього списку нарешті включили популярну серед українських туристів Туреччину. 

Загалом міністерство оцінює ситуацію в 194 країнах, які є членами Всесвітньої організації охорони здоров’я. До “червоної” зони зараховують країни, де показник активних випадків захворювання на COVID-19 є вищий, ніж в Україні.  Станом на 22 січня у нашій країні цей показник становить 204,3.

Після повернення з “червоних” країн громадяни України мають самоізолюватися або зробити тест на COVID-19. 

Нагадаємо: 

  • У 2021 році в Дії з'являться нові функції і послуги. Серед нових сервісів – Дія ID, зміна місця проживання, будівельні послуги класів СС2 та СС3, податкові онлайн-послуги, електронний медичний висновок та автоматична реєстрація бізнесу.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
04.03