Останні новини

Туристів просять не їхати через небезпеку: чому унікальна кіностудія під Києвом занепадає

Під час зйомок фільму "Віддана" тут сталась пожежа

Ціле містечко, побудоване в селі Ніжиловичі під Києвом для потреб українського кіно, нині розвалюється та навіть стає небезпечним для туристів. Адже кіно тут чомусь перестали знімати.

Про це розповідає Kyiv Live.

Кіностудія.jpg

Читайте також: "Люди в формі вилучають документи і обладнання": силовики прийшли з обшуками на ВДНГ і додому до директора

На 20 гектарах землі колишнього колгоспу, де ще 20 років тому випасали худобу, українські кіностудії збудували локації для зйомок історичного кіно. Їх можна побачити у фільмах "Кріпосна", "Віддана", "Єфросинія", "Останній Яничар" та ізраїльському хорорі "Голєм". 

Місцеві мешканці долучались до зйомок - наприклад, агроном Ольга Симоменко змогла стати реквізитором. Інші селяни брали участь у масовках. 

"Це для них було ну чудово. Вони дуже хотіли і їм це дуже подобалося. По-перше, це костюми. Це платочки, кофточки. Відчули той час, в який проживали наші бабусі, навіть прабабусі. Це все було дуже чудово", - розповідає Ольга Симоменко.

Магазини, банки, житлові будинки, алеї, майстерні - це все ще можна побачити. Але кілька локацій два роки тому знищила пожежа. В цей час тут саме знімали фільм "Віддана". Після пожежі активні зйомки на кіностудії зупинили, а територія почала занепадати. Сюди тепер їдуть не актори й режисери, а натовпи туристів. Чому наглядачі унікальної для України кінолокації просять їх почекати із візитом, дивіться у сюжеті Kyiv Live:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ihG6H6OOaGY?start=172" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо: 

  • Продюсери премії Оскар 2021 оприлюднили інформацію, що через пандемію коронавірусу вони вдалися до допомоги зірок, щоб додати вечору яскравості.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
08.05