Останні новини

“Тут може статися все, що завгодно”: Шулявський міст, на якому впали ліхтарі, виявився незавершеним будмайданчиком

Про це розповів підрядник

Шулявський міст, на якому 15 грудня впали три ліхтарні стовпи, як виявилось, є незавершеним будівництвом. А на ньому може трапитись все, що завгодно. Таку заяву зробив підрядник будівництва Шулявського мосту, власник УкрБуд Андрій Якусевич.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання Страна.

"Слово п**дець - це перше, що спало мені на думку, коли мені сказали про те, що на Шулявському мосту впали стовпи", - не добираючи виразів заявив Якусевич.

За його словами, 24 грудня вже будуть готові результати експертизи, у якій мають встановити причини інциденту.

Також він пояснив, що Шулявський міст - це будівельний майданчик.

“Всі, хто їздить по Шулявському мосту, здійснюють технічний проїзд на будівельній ділянці. Це стосується і проїзду по проспекту Перемоги під Шулявським мостом. А на території будівництва може статися все що завгодно... Об'єкт ще не зданий в експлуатацію, по суті це будівництво”, - розповів він.

Також Якусевич запевнив, що компанія покриє збитки власникам пошкоджених авто та встановить нові стовпи за свій рахунок. А коли вже знайдуть винного, то збитки покладуть на нього.

Нагадаємо, 15 грудня у Києві, на Шулявському шляхопроводі, на дорогу попадали стовпи та повністю паралізували рух. В результаті падіння стовпів лінії електропередач постраждалих немає, зачепило лише декілька автівок. Через це утворилися величезні затори та змінив рух громадський транспорт. Момент падіння електроопор зафіксували відеокамери.

Наступного дня, 16 грудня, столична прокуратура відкрила кримінальне провадження через падіння електроопор на Шулявському мосту 15 грудня.


Вийти в ефір
17.04