Останні новини

Тварин не турбувати! Що таке "сезон тиші", коли починається та чому він важливий

Він триватиме до 15 червня.

Кожного року з 1 квітня по 15 червня настає "сезон тиші". Це період, протягом якого у лісах забороняються будь-які заходи, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою. 

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Прогноз погоди в Україні на квітеньтварини.jpg

З 1 квітня в Україні стартує "сезон тиші". Фото з відкритих джерел

Навіщо вводиться "сезон тиші"?

Заборона на підвищений шум запроваджується задля того, аби благодатно вплинути на стан тваринного світу. Метою є охорона ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження. Проєкт сприятиме відтворенню популяції лісових звірів та птахів, забезпечуючи зростання та різноманіття, спокійний розвиток фауни в лісах.

Що заборонено?

У лісах, а також на об’єктах благоустрою, заборонено будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму:

  • санітарні вирубки лісу;
  • стрілянина;
  • вибухові роботи;
  • феєрверки;
  • проведення раллі та інших змагань на транспортних засобах;
  • використання моторних маломірних суден.

Як каратимуть?

За порушення умов "сезону тиші" на території природно-заповідного фонду передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 85 та 91 КУпАП.

Нагадаємо:

  • У 2021-му році подорожувати за кордон стало значно простіше, ніж у минулому, але все ще існує безліч обмежень, правил та умов. Проте є ще й декілька лазівок та хитрощів, які можуть допомогти туристам зекономити гроші, час та нерви.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Теги:
Вийти в ефір
11.04