Останні новини

"Тими ж рукавицями, що тримали помийне відро, комусь накрутять ролів": у Києві відомий суші-ресторан опинився у центрі скандалу

Компанія пообіцяла розібратися у інциденті, що трапився

У Києві один із ресторанів популярної в Україні мережі ресторанів японської кухні Суші Мастер опинився у центрі скандалу. Мова йде про столичний філіал на вулиці Здолбунівській, Дарницького району. Киянин зняв на відео, як працівники закладу утилізують рідкі відходи просто під дерева парку по-сусідству.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Київ Оперативний у Facebook.

Одному із небайдужих містян вдалося зафільмувати момент зливу відходів працівниками відомої в Україні мережі ресторанів японської кухні просто під дерево місцевої зеленої зони.

Він зробив зауваження порушникам, проте ті ніяк не відреагували, а просто пришвидшили рух до ресторану вже із порожніми відрами. 

На захист працівників вибігла дівчина, ймовірно, адміністратор закладу, котра досить нечемно поводилася із чоловіком, що саме знімав відео порушення.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=434&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKyivOperativ%2Fvideos%2F236368657931344%2F&show_text=false&width=560" width="560" height="434" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Люди в коментарях дуже обурені ситуацією, що склалася. Багато з них вже відмовився надалі бути клієнтом мережі. Також вони вважають, що, можливо, у відрах була використана олія із фритюру.

коммент суши.JPG

скандал суши мастер.JPG

скандал суши2.JPG

коммент суши амастер.JPG

Компанія Sushi Master відреагувала у соцмережах на ситуацію, що склалась та дала обіцянку розібратися із таким неприємним інцидентом.

коммент.JPG

Нагадаємо, компанія Nestlé проанонсувала запуск продажу кави бренду Starbucks для приготування вдома. На український ринок вже випущена лінійка продукції.

Вийти в ефір
21.01