Останні новини

Тисячу доларів за дозу та засіб проти зморщок: у Мексиці та Польщі виявили підробку вакцини Pfizer

У двох країнах виявили підроблену вакцину проти коронавірусу компанії Pfizer.

У Мексиці близько 80 осіб вакцинувалися в клініці підробленою вакциною Pfizer, за яку вони заплатили близько $ 1 тис. за дозу. Підробку також виявили у Польщі — у флаконах з маркуванням вакційного препарату знаходився засіб проти зморщок.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на The Wall Street Journal.

Читайте також: МОЗ обіцяє українцям, які отримали одну дозу Covishield, аналог препарату

За даними газети, у лютому поліція мексиканського штату Нуево-Леон затримала шість осіб після обшуку в клініці, де прищеплювали фальшивою вакциною. В ампулах містилася дистильована вода. При цьому одна доза коштувала близько $ 1 тис. Такі "щеплення" отримали приблизно 80 чоловік, шкоди їх здоров'ю завдано не було.

Також підробку Pfizer виявили у Польщі в січні цього року. За відомостями видання, вона містила гіалуронову кислоту і була засобом від зморщок. Препарат конфіскували з квартири приватної особи. Місцева влада запевняє, що зробити щеплення "краси" ніхто не встиг. Чоловікові, який мав намір продавати підробку, пред'явили звинувачення в шахрайстві.

Нагадаємо:

  • Виробники вакцини не можуть покрити весь попит на препарати у світі. У зв'язку з цим Комітет всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій рекомендував не вимагати докази вакцинації як умови для міжнародних поїздок.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05