Останні новини

У Боярці починають забудову лісопарку: активісти програли суд, - ЗМІ

У Боярці громада програла суд проти забудови лісопаркової зони. У середу на місце запланованої забудови почали стягувати будівельну техніку. За планом із 15 гектар природної зони залишать лише п’ять.

Про це повідомило видання "Погляд".

Раніше активісти зібрали понад 2000 підписів на захист парку Шевченка, а сьогодні виборюють своє право на цей куточок природи у судах.

Повідомляється, шо парк розташований у новій частині Боярки. І тут це — єдина зелена зона, де відпочивають люди. Цю територію засадили у 50-х роках ХХ століття. 

Наразі зелену зону влада вирішила суттєво зменшити — до 5 га, щоб іншу частину ділянки забудувати висотками, спорудити спортивний центр, відновити басейн та облаштувати велику парковку.

Про зміну цільового призначення цих земель жителі Боярки дізналися у 2013 році, коли міська рада презентувала детальний план цієї території.

Парк – під забудову: в Боярці у зелену зону завозять обладнання - Олександр Зарубін, Нові обличчя, київщина, Києво-Святошинський район, забудова зелених зон, екс-мер Карплюк, Боярка - Boyarka maket 1

Як зазначає жителька Боярки Юлія Скочинська, наприкінці серпня був виграний касаційний суд на користь ТОВ "Києво-Святошинськмехбуд", за яким апеляційний суд та його рішення, яке забороняло забудову, відмінено.

Активістка заявила, що ділянка залишається комунальною власністю міста, а забудовник – лише орендар.


Парк – під забудову: в Боярці у зелену зону завозять обладнання - Олександр Зарубін, Нові обличчя, київщина, Києво-Святошинський район, забудова зелених зон, екс-мер Карплюк, Боярка - Boyarka park kasac

Парк – під забудову: в Боярці у зелену зону завозять обладнання - Олександр Зарубін, Нові обличчя, київщина, Києво-Святошинський район, забудова зелених зон, екс-мер Карплюк, Боярка - Boyarka park kasac 1

Нагадаємо, на Поштовій площі 3-в, поряд з Річковим вокзалом з весни триває будівництво. Інформаційний щит повідомляє, що це "нежитлове приміщення", проте це "приміщення " "вимахало" вже під три поверхи та загрожує вокзалу. Активісти неодноразово висловлювали невдоволення забудовою, аж ось "вспливла" інформація, що її "кришують" Кличко та Комарницький.


Вийти в ефір
29.10