Останні новини

У Броварах розпочали вакцинацію проти COVID-19: першою стала завідувачка інфекційного відділення

Десять медиків броварської лікарні вже імунізовані

У Броварах вже розпочали вакцинацію від коронавірусу. Першою щеплення отримала  в.о завідувача інфекційного відділення для дорослих Броварський багатопрофільної клінічної лікарні Тетяна Шульженко 24 лютого. Одразу після процедури лікарка повернулась до роботи у гарному настрої. Всього сьогодні імунізацію у лікарні пройшли 10 лікарів.

Про це розповів директор медичного закладу Валентин Багнюк в ефірі телеканалу  Kyiv Live.

Читайте також: Православна церква висловила свою позицію щодо вакцинації

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/RtJq6D2_tNU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Перед проведення вакцинації у лікарні провели тестування всім медикам на наявність антитіл. Тим, у кого вони були, щеплення не робили. 

За словами директора лікарні, перед процедурою всі лікарі підписали згоду, яка передбачена законодавством. За його словами, тепер протягом кількох місяців щеплених медиків перевірятимуть на наявність в крові антитіл, оскільки на сьогодні невідомо, чи надовго зберігається дія вакцини. Пізніше проведуть другий етап процедури.

З 25 лютого вакцинацію розпочнуть у інших містах регіоні та України. 

Вакцину Oxford/AstraZeneca Київщина отримала вдень 24 лютого. Всього надійшло 16 600 доз, про що повідомили пресслужба КОДА.

В області першочергово провакцинують працівників мобільних бригад із імунізації.

Надалі на першому етапі щеплення проти коронавірусу отримають 3657 медиків, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19.

Як зазначила профільна заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак, на Київщині для вакцинації на першому етапі задіяно 23 мобільні бригади з імунізації. Саме вони й проведуть щеплення медичним працівникам із 27 госпітальних баз.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
17.04