Останні новини

У Британії призупинили випробування пігулок від COVID-19: чому

Фармкомпанія змушена буде шукати пацієнтів у інших країнах для дослідження своїх пігулок проти коронавірусу.

У Великобританії швейцарський виробник ліків Roche призупинив випробування пігулок від коронавірусу, оскільки у країні різко впала захворюваність. Тепер через це у країні ускладнений пошук пацієнтів для участі у дослідженнях.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Reuters.

Читайте також: У США попередили громадян про небезпеку подорожей в Україну

Зазначається, що компанія Roche та її бостонський партнер Atea Pharmaceuticals (AVIR.O) сподіваються, що пігулка AT-527 може запропонувати противірусну терапію для лікування пацієнтів з COVID-19. Фармкомпанія підкреслює, що даний метод лікування буде легшим та дешевшим, аніж, до прикладу, коктейлі з антитіл або противірусний препарат "Ремдесивір".

Однак, те, що Британія зуміла скоротити число випадків захворювання за допомогою швидкої програми вакцинації та суворої ізоляції, призвело до того, що Roche потрібно більше часу для проведення досліджень.

"Просто не вистачає пацієнтів, щоб зібрати дані зі швидкістю, на яку ми сподівалися", - заявив глава фармацевтичного підрозділу Roche Білл Андерсон.

Відтак, компанія змушена буде шукати пацієнтів у інших країнах для дослідження своїх пігулок від коронавірусу.

Нагадаємо:

  • В Ізраїлі зареєстрували вже вісім випадків коронавірусу, вперше виявленого в Індії. Водночас там вважають, що вакцина Pfizer є принаймні частково ефективною проти цього штаму.
  • Виробники вакцини не можуть покрити весь попит на препарати у світі. У зв'язку з цим Комітет всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій рекомендував не вимагати докази вакцинації, як умову для міжнародних поїздок.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05