Останні новини

У Чорнобильській зоні знайшли повішеними коня та лоша Пржевальського

Тварин знайшли повішеними на металевих тросах

У Чорнобильському заповіднику біля села Корогод знайшли повішених коней Пржевальського. У пастку потрапило мале лоша та доросла особина. Тварини намагалися визволитися, але загинули. Тіла пошматували птахи.

Як повідомляє Kyiv Live, про таку кричущу історію розповіли співробітники заповідника у мережі. 

Лошатко та, можливо, кобила померли із зашморгами з металевих тросів на шиях. Тіла виявили біля села Корогод. До петлі спершу потрапило однорічне лоша, а лише потім в пастку потрапила доросла тварина. Трупи об'їли вовки та круки. Працівники звернулися до поліції з фото та фактичними доказами, адже петлі - справа рук браконьєрів.

За словами працівників заповіднику, подібні пастки розкидані по всій території зони. Полюють не лише на коней Пржевальського, а й на інших жителів території. 

129097609_822375288319560_5696230660788206234_n.jpg

Кажуть, що зона засмічена каналізаційними колодязями, залишками натягнутих дротів, особливо колючих, проржавілими металевими трубами та, звісно, подібними пастками для великих копитних, які свідомо розставляють браконьєри.

роги лосяколюча проволока

Співробітники просять розголошувати подібні випадки та допомогти фінансово, аби заповідник міг очистити лісові території.

Нагадаємо, у Києві небайдужі дістали ледь живе кошеня із підвального завалу будинку. Там тварина просиділа в холоді, не маючи змоги вилізти впродовж декількох днів.

Вийти в ефір
22.04