Останні новини

У Чорнобилі помітили найменшого у світі карликового орла. Фото

Такий птах у зоні відчуження - велика рідкість.

На території Чорнобильського заповідника помітили карликового орла, який внесений до Червоної книги України. Такий птах, навряд чи, живе у зоні відчуження, тому фахівці вважають, що орел бродячий.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Facebook-акаунт наукового співробітника Чорнобильського заповідника Сергія Домашевського.

Читайте також: 11-річний хлопчик відростив волосся до поясу

орел.jpg

Карликовий орел на території Чорнобильського заповідника. Фото: Facebook/Сергій Домашевський

Відтак, науковцеві вдалося сфотографувати найменшого орла у світі. Він розповів, що карликового орла зміг зняти на околиці покинутого села Бенівка, яке розташоване за 10 кілометрів від Чорнобильської атомної станції.

"Вчора був плідний день. Знайшов нове гніздо чорної лелеки та відзначив вперше для зони відчуження перебування орла-карлика. Якщо присутністю чорної лелеки в Поліссі нікого не здивуєш, то орел-карлик рідкість", - зазначив Домашевський.

Фахівець уточнив, що даного виду рідкісного птаха не зустрічали у зоні відчуження до 2008-го року, а також його не було і в білоруській частині зони.

гніздо орла.jpg

Гніздо чорної лелеки у зоні відчуження. Фото: Facebook/Сергій Домашевський

Нагадаємо:

  • У суботу, 17 квітня, в Україні зареєстрували два світові рекорди – майстер народної творчості Анатолій Бойко з Володимир-Волинського зробив у шкаралупі гусячого яйця 52 754 просвердлених отвори, а у шкаралупі курячого яйця ще 33 436 отворів.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05