Останні новини

У День гідності та свободи у Києві вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні

Поліція забезпечує громадський порядок

Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День гідності та свободи. У центрі столиці на Алеї Небесної Сотні українці вшановують пам’ять героїв Революції гідності квітами. Поліція посилила заходи безпеки у місцях проведення святкових заходів.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Зі святом привітали і перші особи держави. Президент Володимир Зеленський записав відеозвернення до українців та від його імені до пам’ятного хреста на місці загибелі активістів Майдану принесли кошик з квітами. 

Джерело: сайт Президента

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль вшанував пам’ять героїв біля Алеї Небесної Сотні на колишній вулиці Інститутській.

Прем’єр-міністр вшанував пам’ять Героїв Небесної Сотні

Джерело: сайт Кабінету Міністрів

У поліції заявили, що правоохоронці, нацгвардійці, рятувальники, підрозділи вибухотехніків та кінологів, а також поліція діалогу забезпечуватимуть охорону громадського порядку у місцях проведення заходів, переважно – це центральна частина столиці.

Перед усіма офіційними заходами територію обстежуватимуть вибухотехніки та кінологи.

Нагадаємо, у суботу, 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Свято припадає на день, у який почались виступи українців на Майдані у 2013-му. Революція Гідності тривала до 22 лютого 2014 року. Цікаві факти про День Гідності та Свободи можна почитати тут.

Теги:
Вийти в ефір
16.05