Останні новини

У Дніпрі з'являться нові станції метро: які саме та коли їх добудують

Станом на кінець березня фактичний показник виконання будівельних робіт становить 30%.

Міністерство фінансів України завершило переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком. Їхнім результатом стало продовження реалізації проєкту будівництва трьох нових станцій метро у Дніпрі до 2024-го року.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів.

Читайте також: У Києві пропонують перейменувати одну зі станцій метро на "Героїв УПА"

Відомо, що проєкт передбачає будівництво нових станцій "Театральна", "Центральна", "Історичний музей" та продовження лінії метро на 4 км. Станом на кінець березня будівництво завершено на 30%.

Зокрема, у поточному році підрядник має завершити роботи з перенесення інженерних мереж, будівництва робочих стволів, а також продовжити будівництво ескалаторних тунелів, проходку тунелів між станціями та будівництво станційних комплексів.

"Лінія метрополітену проходить від межі спального району міста до залізничного вокзалу і не доходить до центральної частини міста, що значно обмежує можливості її використання. Завершення будівництва дозволить значно зменшити кількість заторів у місті", - наголосив заступник міністра фінансів Олександр Кава.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05