Останні новини

У двох підручниках з історії помітили карту України без Криму. Фото

Помилки помітили історики Валерій Рижков та Віталій Скальський.

У двох підручниках з історії України надрукували карту держави, на якій відсутність анексований Росією Крим. Такі помилки помітили історики Валерій Рижков та Віталій Скальський.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на видання "Історична правда".

Читайте також: Як Росія загарбала український Крим - хронологія анексії

Відомо, що йдеться про підручники для учнів 9-х та 10-х класів.

У книзі "Історія України. Підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. (Рівень стандарту), Автор: О.К.Струкевич, Видавництво: "Грамота", 2018" можна побачити карту України, на якій не зображений півострів.

Крим у підручнику 1.jpg

Крим у підручнику 2.jpg

Фото: Історична правда

Інший підручник для 9-их класів теж містить зображення карти держави без Криму. Варто зазначити, що його автором також був О.К.Струкевич, а саму книгу теж видала "Грамота" у 2017-му році.

Крим у підручнику 3.jpg

Крим у підручнику 4.png

Фото: Історична правда

Нагадаємо:

  • Російська пропагандистка Катерина Стриженова під час прямого ефіру ток-шоу "Время Покажет" впала та зламала руку, не помітивши сходинки. До речі, під час передачі гості обговорювали окупацію Криму та Голодомор в Україні.
  • МЗС України заперечує приналежність Тараса Шевченка до Росії. Напередодні філія російського Держагенства "Росспівробітництво" в Україні назвав його російсько-українським поетом.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04