Останні новини

У двох підручниках з історії повернуть Крим на мапу України: подробиці скандалу

Йдеться про підручники видавництва "Грамота".

Видавництво "Грамота" зобов'язали переробити умовну позначку України без Криму в підручниках історії для 9-10 класів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на видання "Суспільне".

Умовні позначки карти України без окупованого Криму знайшли в матеріалі підручників "Історія України" для 9 класу та "Історія України" (рівень стандарту) для 10 класу закладів загальної середньої освіти авторства О.К. Струкевича.

На вимогу ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" видавництво переробило позначку. Оновлені електронні варіанти підручників опублікували сайті електронної бібліотеки Інституту (9 клас і 10 клас).

Читайте також: Шкарлет пообіцяв відбирати шкільні підручники максимально прозоро


скріншот.jpeg

Фото: Нова українська школа/ скріншот

Видавництво "Грамота" також підготувало правки для друкованих варіантів підручників. Нові зразки умовних позначень вклеять у вже надруковані книжки – їх розішлють до департаментів (управлінь) освіти та науки облдержадміністрацій та КМДА.

У Міністерстві назвали це "прикрою помилкою" та додали, що фахівці проводять комплексні експертизи якості шкільної літератури. Зараз у МОН обговорюють можливість апробації підручників перед запровадженням у заклади освіти.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!
Теги:
Вийти в ефір
08.05