Останні новини

У Єгипті на українську родину напала акула, 12-річний хлопчик втратив руку

У Єгипті в Шарм-ель-Шейху під час снорклінгу на відпочинку від нападу акули серйозно постраждала українська родина. Дванадцятирічний хлопчик досі в реанімації, він переніс одну операцію. 27 жовтня буде друга. Поранену руку врятувати не вдалося.

Про це зазначається у повідомлені пресслужби Державного агентства розвитку туризму України.

Це відбулося під час занурення на території заповіднику "Рас Мохаммед", де зупинка екскурсійних яхт заборонена. Мати та її 12-річного сина покусала акула. Травми також отримав інструктор, який проводив екскурсію.

Згідно з інформацією з відкритих джерел, починаючи з 1 листопада 2019 року такі послуги заборонені на курортах Синаю з метою збереження підводної екосистеми.

Спочатку туристи звернулися до гіда у готелі щодо придбання такої екскурсії. Їм відмовили та попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза межами готелю, в якому відпочивали.

"На жаль, це не перший випадок, коли попри застереження туроператорів та заборони, відпочиваючі за межами готелю купують у місцевих екстремальні тури. Вони навіть не знають, що для цього потрібний окремий страховий поліс. Закликаємо всіх туристів бути максимально обережними в країні перебування, заздалегідь ознайомитися з правилами безпеки, брати екстремальні тури у своїх ліцензованих туроператорів або їхніх офіційних локальних партнерів! Не нехтуйте своїм здоров'ям та життям!", - йдеться у повідомленні.

Мати отримала глибокі рани від укусів. Зараз лікування взяв на себе уряд Єгипту, надається вся необхідна медична допомога. Посольство України на зв'язку з рідними постраждалих.


Нагадаємо, авіакомпанія El Al (Ізраїль) 26 жовтня відновила виконання рейсів Тель-Авів-Київ. Перельоти будуть виконуватися п'ять разів на тиждень - щодня крім п'ятниці і суботи.

Вийти в ефір
02.12