Останні новини

У "Феофанії" вакцинували блогерів під виглядом лікарів, - ЗМІ

Віктор Ляшко доручив комісії провести перевірку у лікарні щодо нецільового використання вакцини.

У київській клінічній лікарні "Феофанія" блогерів вакцинували проти COVID-19 за попереднім записом нібито залишками вакцини. З'ясувалось, що їх фіксували як працівників медзакладу і щепили дозами, призначеними для медиків.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на LB.ua.

Читайте також: Статистика захворюваності на COVID-19 7 квітня

Так, усі бажаючі могли зателефонувати та стати у чергу на вакцинацію. Їм призначали дату та час щеплення. Однак частина людей, як з'ясувалось, вакцинувались дозами, призначеними для працівників лікарні, а не залишками. За документами їх фіксували, як медиків закладу.

"Мобільна бригада приїжджає лише зробити щеплення. Лікарня повинна лише надати доступ до інтернету, кабінет вакцинації та список медиків, завірений печаткою установи. Це відповідальність головного лікаря. Мобільна бригада читає список і бачить, що вакцинує таку-то людину, і це медик. Лише постфактум з'ясувалось, що деякі з вакцинованих не медики, а блогери",- повідомив виданню регіональний координатор з вакцинації у місті Києві Василь Животенюк.

Відомо, що мобільні бригади приїздили вакцинувати нібито працівників "Феофанії" більше 5-ти разів. При цьому у лікарні працює понад 1700 медиків. Скільки з тих, кого щепили у цій лікарні, не є медиками - наразі невідомо. Головний лікар надав розписку під свою відповідальність, що у списках вакцинованих лише працівники лікарні. 

Водночас головний санітарний лікар України Віктор Ляшко у коментарі виданню зазначив, що доручив спеціальній комісії провести перевірку щодо ймовірного нецільового використання вакцини у клінічній лікарні "Феофанія".

Нагадаємо:

  • Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на постачання 10 мільйонів доз вакцини проти COVID-19. Перші партії надійдуть найближчими місяцями.
  • Kyiv Live розповів, що передбачає Національний план вакцинації від коронавірусу, чи готове до його виконання МОЗ, а також надав коментар фахівця, чому ситуація зі щепленнями в Україні зайшла в глухий кут.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04