Останні новини

У історичному центрі Києва чоловік прибудував пластикового "монстра". Що йому загрожує

Підозру за фактом самовільного зайняття земельної ділянки та самовільного будівництва в межах території Державного історико–архітектурного заповідника "Стародавній Київ" оголосили підприємцю, який без будь-яких дозволів побудував на тротуарі кафе.

Про це йдеться у повідомленні преслужби Прокуратури міста Києва.

За матеріалами слідства, підозрюваний, не маючи рішень органів влади про передачу у власність чи у користування земельної ділянки, зробив прибудову до триповерхового будинку по вулиці Петра Сагайдачного у Подільському районі міста Києва, самовільно зайнявши земельну ділянку площею 0,02 га.


Фото пресслужби Прокуратури міста Києва.

Ці ділянка розташовуються у Центральному історичному ареалі міста Києва, в археологічній та архітектурній охоронних зонах, на території пам’ятки ландшафту і історії місцевого значення “Історичний ландшафт Київських гір і долини річки Дніпро”, в межах пам’ятки археології місцевого значення “Культурний шар Подолу” та “Дерев’яний водогін та замощення вулиць, ХVІІ-ХVІІІ ст.”.

За санкцією ч. 4 ст. 197-1 КК України ("Самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці...") підприємцю загрожує позбавлення волі на строк від одного до трьох років.

Нагадаємо, у Києві сталася бійка між активістами та охоронцями незаконної забудови.

Вийти в ефір