Останні новини

У Канаді не обмежили використання AstraZeneca через рідкісне виникнення тромбів: "від цього є ліки"

Вакцину використовуватимуть, як і раніше, проте інформація про неї оновиться та буде містити попередження.

У Канаді підтвердили зв’язок між вакцинацією препаратом AstraZeneca та дуже рідкісними випадками утворення тромбів. Водночас нових обмежень щодо використання препарату не вводилось.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Департамент охорони здоров’я Канади.

Читайте також: Степанов заявив, що Україна готова до впровадження COVID-паспортів

“Департамент охорони здоров’я Канади інформує канадців та медиків стосовно чинного безпекового огляду дуже рідкісних випадків тромбів, пов’язаних із низьким рівнем тромбоцитів у крові після отримання щеплення вакцинами від COVID-19 AstraZeneca та COVISHIELD. Після детального незалежного аналізу наявних нині наукових даних, департамент дійшов висновку, що ці дуже рідкісні випадки можуть бути пов’язані з використанням вакцини”, — йдеться у повідомленні.

На продукті була оновлена відповідна інформація, щоб попередити канадців про можливі побічні наслідки. А от запроваджувати нові обмеження на використання вакцини у країні не стали. У Департаменті охорони здоров’я зазначили, що проти рідкісного стану, який може іноді виникати після щеплення, є ліки.

“У дуже рідкісному випадку, якщо у вакцинованого виникнуть незвичні тромби із низьким рівнем тромбоцитів, від цього є ліки”, — додали там.

Нагадаємо:

  • 16 квітня в Україну очікуються прибуття перших 117 тисяч доз вакцини проти коронавірусу Pfizer в рамках механізму COVAX.
  • Першу партію американсько-німецької вакцини Pfizer використають для людей похилого віку, що перебувають у спеціалізованих інтернатах та їхніх доглядачів.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05