Останні новини

У Карпатах оголосили про ризик сходження лавин: як не потрапити у снігову пастку

Рятувальники закликали туристів, які вирушають у похід, не ризикувати здоров'ям.

У середу, 24-го березня, у Карпатах оголосили другий рівень (помірний) сніголавинної небезпеки. Через це рятувальники радять туристам, які вирушають у похід, інформувати своїх близьких про проходження маршруту та реєструвати мандрівку на рятувальних постах.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу ДСНС України.

Читайте також: В Україну йде весняне потепління до +14

Відомо, що ризик сходження лавин є на високогір’ї Івано-Франківської, Закарпатської областей та у середногiр'ї Львівської області.

Рятувальники закликали не ризикувати туристів своїм здоров'ям у подібних ситуаціях. Окрім того, під час походів у гори, важливо дотримуватися наступних порад:

  • обов'язково інформуйте своїх близьких і знайомих про проходження вашого маршруту й очікуваний час повернення з походу, а краще — зареєструйте свою гірську мандрівку на рятувальних постах;
  • уникайте походів поодинці. Мінімальна рекомендована кількість учасників туристичної групи складає не менше ніж 3 особи;
  • переконайтеся, що ваше екіпірування відповідає вимогам походу. Візьміть з собою достатню кількість їжі та води, а також необхідний одяг;
  • поцікавтеся умовами місцевості і прогнозом погоди;
  • обов'язково візьміть з собою перевірені туристичні карти.

Нагадаємо:

  • У вівторок, 23-го березня, у Києві розпочався весняний снігопад. Опади розпочалися на Дарницькому районі, тоді як на "правому" березі залишається сонячна погода.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05