Останні новини

У Києві до 2023 року з'явиться "Будинок музики" - рішення Уряду

Кабінет Міністрів України схвалив будівництво в Києві "Будинку музики" до кінця 2023 року. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду.

Про це зазначається у повідомлення пресслужби Міністерства культури.

"Згідно з документом, Міністерство культури і інформаційної політики має до кінця 2023 року реалізувати проект будівництва в Києві "Будинку музики" і перемістити в нього державне підприємство "Національний будинок органної та камерної музики України", - йдеться в повідомленні.

Також Міністерству культури доручено забезпечити передачу в постійне безоплатне користування релігійної організації "Релігійна громада Прихід Святого Миколая Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Києві" будівлю костелу Святого Миколая. До моменту переїзду в новий "Будинок Музики", ДП "Національний будинок органної та камерної музики України" буде користуватися костелом спільно з релігійною громадою. Процес роботи ДП "Національний будинок органної та камерної музики України" в цей період не зміниться - репетиційний процес і концертна діяльність буде відбуватися за розкладом.

Нагадаємо, держпідприємство "Національний будинок органної та камерної музики України", який розташований в приміщенні пам'ятки архітектури національного значення Костелу Святого Миколая, оголосив тендер на реставрацію фасадів будівлі. Очікувана вартість - 142,84 млн грн.

Вийти в ефір