Останні новини

У Києві готується крадіжка голосів і фальсифікація результатів виборів - заява "Опозиційної платформи - За життя"

Результати виборів до Київради можуть викривити. Про це заявляє партія "Опозиційна платформа - За життя". У політсилі наголошують, що частину голосів можуть вкрасти на користь іншої партії.

Відповідну заяву опублікували на офіційному сайті "Опозиційної платформи - За життя".

Заява Київського виборчого штабу "Опозиційної платформи - За життя"

Результати "Опозиційної платформи - За життя" на виборах Київського міського голови і Київської міської ради намагаються викривити кримінальними методами.

Ми отримали достовірну інформацію про підготовку спроби викрадення голосів, відданих за нашу політичну силу на користь іншої партії.

Зловмисники мають намір викрасти виборчі бюлетені з голосами, відданими за "Опозиційну платформу - За життя" в дільничних виборчих комісіях у Дарницькому, Шевченківському та Оболонському виборчих округах, при перерахунку бюлетенів, який готується.

"Опозиційна платформа - За життя" звертається до членів виборчих комісій з вимогою не виконувати злочинних вказівок, від кого б вони не надходили. Нагадуємо про кримінальну відповідальність за спроби фальсифікації підсумків голосування.

Вимагаємо від правоохоронних органів негайно відреагувати на дану інформацію і запобігти спробі скоєння кримінального злочину. Вимагаємо не допустити крадіжки голосів киян і фальсифікацій на виборах до міської ради Києва.

Вийти в ефір
03.12