Останні новини

У Києві нагородять зірку "П'ятого елементу": коли і чому

Голлівудську акторку українського походження Міллу Йовович нагородять в столиці на першій сімейній премії України "Родина року" - 2020. Зокрема, у номінації "Гордість країни", в якій відзначають українців, які прославили країну за її межами.

Про це повідомляє ТВ-ГІД.

Організатори премії "Родина року" Ірина Климович та Ірина Оськіна розповіли, що ще весною почали проводити дослідження, кого українці вважають найдостойнішою кандидатурою на цю номінацію. Серед претендентів на нагороду були Міла Куніс, Ольга Куриленко, Іванна Сахно та інші. Понад 70% серед тих, хто голосував, цьогоріч обрали родину Йовович - Галину Логінову та Міллу Йовович, яка народилася та проживала в Києві.

Фото: Instagram Мілли Йовович

Додамо, що у фільмі "П'ятий елемент" шанувальники побачили улюблену актрису в ролі дівчини Лілу з ДНК древньої раси прибульців. Героїня розмовляє якоюсь космічною мовою, яку створив режисер Люк Бессон, і яку розвивала сама виконавиця ролі. Вони використовували цю мову в листуванні і навіть могли розмовляти нею.

Нагадаємо, знаменитий американський ню-метал гурт Slipknot приїде на UPark Festival 2021. Американці вперше влаштують у нас концерт. Так вони стали шостими анонсованими зірковими хедлайнерами фестивалю.

Вийти в ефір