Останні новини

У Києві оголошено підозру компанії, яка вивозила на полігон небезпечні шприци та медичні маски

7 серпня керівнику компанії, як нелегально вивозила медичні відходи на полігон під Києвом, повідомлено про підозру.

Про це зазначається у повідомленні пресслужби прокуратури міста Києва.

"У ході досудового розслідування встановлено, що компанія, яка спеціалізується на утилізації небезпечних відходів, у тому числі медичних та біологічних, замість утилізації таких відходів у спеціально відведених для цього місцях шляхом спалювання, вивозила їх на стихійні звалища та звичайні полігони твердих побутових відходів у Київській області", - зазначили в пресслужбі.

Фото: Прокуратура міста Києва

Серед медичних відходів - шприци, медичні маски, халати та інші відходи з медичних закладів Києва, у тому числі з інфекційних відділень. Правоохоронці задокументували факт вивозу вказаних медичних відходів вантажним автомобілем на один з таких полігонів у Київській області.

Фото: Прокуратура міста Києва

Зараз слідчі дії у кримінальному провадженні тривають. Вживаються заходи, направлені на встановлення всіх обставин скоєного злочину та притягнення винних осіб до відповідальності.

Додамо, 30 квітня правоохоронцями задокументовано факти вивозу медвідходів на сміттєзвалища, а також викрито водія вантажного автомобіля, залученого посадовими особами підприємства, під час викиду медичних відходів на одному з таких полігонів у Київській області.