Останні новини

У Києві орудують "чистильники труб". Як розпізнати шахраїв

На столичних будинках з’являються підозрілі оголошення, у яких киян закликають скористатись послугами з обробки сантехніки. Київводоканал відзначив, що не має жодного стосунку до таких інформаційних листівок, які можуть увести киян в оману і зробити жертвою шахраїв.

Про це написали на сторінках Київводоканалу у соцмережах.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fvodokanal%2Fposts%2F3509051705781173&show_text=true&width=552&height=842&appId" width="552" height="842" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

У повідомленні киян закликали не телефонувати за вказаними номерами телефону. Також у пості вказали, як розпізнати матеріали шахраїв, які намагаються видати оголошення за повідомлення від Водоканалу.

"Звертаємо увагу споживачів, що на під’їздах будинків почали з`являтись оголошення про послуги "обробки зливу раковини, ванни та туалету без зняття труб", що нібито необхідні у зв`язку зі збільшенням водопровідних засмічень.

Оголошення вводить в оману мешканців та створює враження, що зазначені роботи потрібно виконувати обов’язково.

Київводоканал попереджає, що не має жодного відношення до подібної діяльності. Рекомендуємо не телефонувати за вказаними номерами та не відчиняти двері особам, що пропонуватимуть подібні послуги.

Оголошення для споживачів від ПрАТ "АК "Київводоканал" обов’язково містять повну назву підприємства та актуальні контактні телефони для ідентифікації та перевірки інформації", - написали в повідомленні. 

Раніше ми писали, що 2 київських маршрути тролейбусів буде змінено. 

Вийти в ефір