Останні новини

У Києві пограбували жінку, що загинула в ДТП

У Києві жінку, яка загинула в ДТП, пограбували по дорозі у швидку. Жінка йшла в пункт обміну грошей, однак родичі загиблої сказали, що ні гривень, ні доларів у неї при собі не було.

Про це повідомляє спільнота Київ Оперативний з посиланням на допис сина жінки на сторінці у Facebook.

"Вчора, о 10-ій ранку, на нерегульованому пішохідному переході ("на зебрі") водій Daewoo насмерть збив жінку. В лікарню привезли ще живою, але реанімація результатів не дала.

З‘ясувалася ще одна річ, яка викликає огиду - стало відомо, що жінка йшла у пункт обміну валют для того, щоб розрахуватися за сантехніку, оскільки гривень у такій кількості у неї не було. Коли правоохоронці віддавали речі загиблої родичам, сказали, що ні доларів, ні гривень при ній не було. Якою ж гніллю потрібно бути, щоб обкрадати людину, яка вся у крові бореться за життя...?", - йдеться в повідомленні. 

Люди в коментарях також поділилися власними історіями.

"З мого досвіду(після ДТП) коли вже прийшов до свідоми в лікарні, ні ланцюжка і золотого браслету вже не було на мені, як і грошей в гаманці..варіанти два: чи міліція(2006 рік був) чи в кареті швидкої, в описі особистих речей, коли складали акт прийому/огляду цих позицій вже не було"

"Жах, але очікуємо. Коли маму забирала швидка - сказали відразу познімати все золото. Забирала я її вже з моргу - взагалі нічого не повернули (пакувала для лікарні усе нове)... я н ешукала, звичайно нічого"

Нагадаємо, вночі 18 вересня правоохоронцям повідомили, що по дворах в районі вулиць Ломоносова, Вільямса у Києві підозрілий чоловік котить мотоцикл темного кольору. Виявилось, що мотоцикл він вкрав. Поліція намагалась зупинити чоловіка, однак той залишив транспорт й втік. 

Вийти в ефір