Останні новини

У Києві розглядають можливість відновлення авіарейсів до Маріуполя

Авіамаршрут "Київ-Маріуполь" знову хочуть повернути на табло столичних аеропортів. Київ розглядає відновлення пасажирського та вантажного перевезення між київським та маріупольським аеропортом.

Про це на зустрічі з журналістами 18 вересня розповів заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ростислав Замлинський.

Власти Мариуполя хотят субсидировать прямые авиарейсы из города -  avianews.com

Фото avianews

"Розумію, що є ті обмеження, які зараз існують. Тим не менш, деякі речі зробити можна, і ми це розуміємо. Але потрібні консультації з фахівцями, і саме зараз ми їх почали проводити. Але, коли можна буде зрушити питання авіасполучення з Маріуполем, поки точно сказати не можна. Ми тільки на початку цього шляху ", - сказав Замлинський.

У 2015 році після збитого росіянами малазійського літака міжнародна організація з безпеки перельотів закрила небо над Донецькою та Луганською областями. Відповідно, закрили й маріупольський аеропорт. На території летовища знаходилася база українських військових. Тему запуску аеропорту піднімали неодноразово: і п'ятий президент України Петро Порошенко, і чинний глава держави Володимир Зеленський.

Нагадаємо, в аеропорту Бориспіль значно знизився пасажиропотік. Лише за сім місяців 2020 року пасажирів було обслужено на 66% менше порівняно з аналогічним періодом 2019 року - до 2.847 млн ​​осіб.

Вийти в ефір