Останні новини

У Києві тепер можна позбутися компосту у відерці за 100 грн

У Києві можна буде здати органічні відходи. Проєкт по переробці компосту розпочала ГО "Україна без сміття" спільно з розробниками додатку BioBin. Тепер кияни зможуть віддати органічні відходи на спеціальній переробній станції.

Про це повідомляє організація "УБС".

Проєкт працюватиме за принципом поворотної тари, а за допомогу додатку, що поки є лише в Google Play, можна буде вирахувати, скільки відсотків сімейного бюджету ви зекономили, переробляючи сміття.

На касі станції по вулиці Саперно-Слобідській 25/4 можна буде за 100 грн отримати акційне відерцез кришкою ємністю до 10 л, біорозкладний пакет та спеціальні наліпки для компостування. У спеціальний журнал вносяться дані компост-волонтера. Коли відро наповниться .його приносять до станції та полачують послугу по переробці сміття. Вартість -60 грн. Миття відер огранізаціє бере на себе. "За ці кошти ми будемо мити й висушувати відерця, стежити за якістю вуличного компосту та дбати, щоб жоден охочий збирати органіку не залишився без нашої уваги", - повідомляє організація "УБС".

Наразі дні прийому - субота та неділя. Перший день прийому - 7 серпня, і 100 охочих, що встигнуть підписатися на інстаграм-сторінку BioBin отримують акційне відерце для своєї родини безкоштовно. Усі інші мають сплатити за кожне потрібне їм відерце заставу у 100 грн. При виході з проєкту заставу повертають.

Урешті-решт компост повертають охочим - у вигляді добрива для кімнатних рослин, наприклад.

Раніше Kyiv.live повідомляв, що згідно прийнятим ОП законом, дітям-сиротам відтепер підвищать стипендію. Діяти закон починає з 1 січня 2021 року.

Вийти в ефір