Останні новини

У Києві від коронавірусу померла відома активістка

У Києві 21 жовтня померла 53-річна активістка Нацкорпусу Ольга Животкова. Жінка не змогла побороти коронавірус. Животкова була частиною патріотичного руху протягом 13 років, останнім часом займалася реабілітацією ексвоїнів АТО.

Сумну новину повідомили у Telegram-каналі Національного корпусу.

Снимок экрана (416).png

53-річна активістка, що займался юридичними питаннями в організації "Патріот України", пішла з життя 21 жовтня через коронавірус. Харків'янка з педагогічною та дизайнерською освітою, вона була частиною націоналістичного руху з 2007 року. За словами членів організації, була радницею та відрадницею для побратимів. А також активісткою Харківського осередку ЦК "Азов". Останнім часом допомагала з реабілітацією ексвоїнів АТО та працювала у Центральному штабі Нацкорпусу в Києві.

"Побратими завжди заручалися її підтримкою у складних ситуаціях. Берегиня сімейних цінностей, опора націоналістичного руху, справжня посестра по духу. Такою Оксана Василівна залишиться в нашій пам'яті. Висловлюємо співчуття родині та близьким", - написали у некролозі.

Нагадаємо, 20 жовтня від ускладнень, пов'язаних з коронавірусом, померла громадська діячка та активістка Фундації Регіональних Ініціатив Інна Волкова. Дівчина не змогла побороти аутоімунне захворювання, викликане інфекцією.

Вийти в ефір
02.12