Останні новини

У Києві відреставрують міст Патона: коли закінчиться ремонт

Мер Києва Віталій Кличко розпорядився відремонтувати міст Патона. За планом роботи мають завершитись до кінця 2025 року. Їх проводитимуть за бюджетні кошти.

Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

Відповідне розпорядження №1431 ухвалене Київською міською державною адміністрацією 15 вересня.

Замовником робіт виступить комунальне підприємство "Київавтодор". Після ремонту гарантійний термін експлуатації має складати не менше 10 років. Зазначається, що після ремонту пропускна здатність об'єкта буде значно збільшена.

Весь обсяг робіт має бути завершений не пізніше 31 грудня 2025 року. За організацією дорожнього руху під час реконструкції стежитиме  патрульна поліція. Заступнику голови КМДА доручено щоквартально інформувати про те, як виконується розпорядження.

Міст Патона був введений в експлуатацію в 1953 році і відтоді його реконструювали тільки в 2004 році, коли прибрали трамвайні колії.

Відтак ремонтні роботи проводились тільки на невеликих ділянках моста.

Розпорядження про реконструкцію моста Патона в Києві.Розпорядження про реконструкцію моста Патона в Києві.Розпорядження про реконструкцію моста Патона в Києві.Розпорядження про реконструкцію моста Патона в Києві.Розпорядження про реконструкцію моста Патона в Києві.Розпорядження про реконструкцію моста Патона в Києві.

Нагадаємо, запуск метро на Троєщині та відкриття Подільсько-Воскресенського мосту - вічна тема обіцянок мера Києва Віталія Кличка.

Журналісти Kyiv Live пригадали коли та що саме обіцяв чинний міський голова. 

12 листопада 2015 року Кличко висловив таке твердження: 

“Найважливішим для нас є запустити проект, який зніме питання транспортного сполучення відрізаної від уього міста Троєщини. Це добудова Подільсько-Воскресенського моста і запуск метро. На це буде потрібно 2-3 роки”.

Незабаром, 19 листопада, в ефірі одного з телеканалів він заявив: “Я хочу бути мером, який не тільки обіцяє, а який зможе зробити - добудувати міст і запустити метро на Троєщину. Якщо не будуть вилучати податки, ми зможемо запустити це за 2-3 роки”.

Проте вже у 2018 році риторика змінилась, вочевидь минулих 3 років з моменту попередніх обіцянок не вистачило.

“На протязі 2 наступних років ми плануємо вже закінчити будівництво 2 станцій”, - сказав Кличко 20 листопада 2018 року.

Ще через рік обіцяні строки знову зросли.

“Питання метро - це більше часу. До 5 років нам потрібно щоб запустити гілку метро”, - виправдовувався київський мер 15 жовтня 2019 року.

Також ведучі додали, що Віталій Кличко - єдиний мер Києва, за час якого не було збудовано жодної станціїї метрополітену. Обіцянки та виправдовування завжди одні і ті самі: то спеціаліств не вистачає, то грошей.

Вийти в ефір