Останні новини

У Києві знімають Париж: Жан-Клод Ван Дамм "засвітився" на столичній Шулявці

Знаного американського актора Жана-Клода Ван Дамма помітили сьогодні зранку на столичній Шулявці. Зірка кіно прилетів у столицю Україні задля зйомок у новому проєкті Netflix "The Last Mercenary" ("Останній найманець").

Однією з локацій стала парковка ТРЦ "Космополіт" поблизу станції метро "Шулявська".

Джерело - Facebook.

Про картину відомо, що події комедійного бойовика "Останній найманець" розгортаються у Франції. Ван Дамм втілить колишнього спецагента Олександра Лазара, сина якого помилково звинуватили у торгівлі зброєю й наркотиками. Рятуючи сина, герой ув‘язується в конфлікти мафіозі з урядом Франції. На кадрах, які відзняли біля "Космополіта", видно, що Ван Дамм знімається в куртці з написом BRI - абревіатурою французького спецназу. Відзначимо, що частину паризьких сцен зніматимуть в Києві. На час зйомок, може бути обмежений рух кількома столичними вулицями.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/XNqUr3IRr40" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe> 

Міністр Олександр Ткаченко написав про зйомки картини з Ван Даммом у Facebook.

Netflix знімає свій перший фільм в Україні!

На вихідних познайомився з командою проекту і нарешті можу розповісти про такі круті новини:)

Це комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні – "The Last Mercenary". Левова частина зйомок відбудеться у Києві. Також зніматимуть у Парижі. За сюжетом події розгортатимуться у Франції. Серед головних акторів – Жан-Клод Ван Дам і Албан Іванов, - написав Ткаченко.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Foleksandr.tkachenko.ua%2Fposts%2F3261948297206083&show_text=true&width=552&height=709&appId" width="552" height="709" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe> 

Раніше ми писали, що Білозір розповіла про зірок у політиці. 

Вийти в ефір