Останні новини

У Київській облраді побилися депутати з правоохоронцями: що сталося

Депутата звинуватили у приховуванні коронавірусу

27 листопада у Київоблраді сталася сутичка. Депутати, що зібралися вдруге обирати голову, почубилися через те, що в одного з них коронавірус. Колега "підозрюваного" із "Батьківщини" став на його захист та почав конфліктувати з поліцейськими. У результаті захисника вивели силою із зали засідання. Депутат з можливим коронавірусом залишився.

Про це повідомляє видання "Чесно".

Київська обласна рада намагалася знову обрати собі голову, коли раптово депутати почали закидати обранцю від "Батьківщини", що у нього позитивний тест на коронавірус. На засіданні були очільники обласних осередків партій - "СН" Олександр Дубінський, "Батьківщина" Костянтин Бондарєв, "За майбутнє" Володимир Москаленко та "ЄС" Вікторія Сюмар.

Неочікувано у залі засідання Москаленко заявив, що в одного з "батьківщинців" Руслана Браславського коронавірус. Сам лідер "За майбутнє" ніби дізнався про це від самого хворого кілька днів тому.

На захист свого колеги став Бондарєв. Він також намагався показати і свій телефон, де мав бути негативний тест на коронавірус, проте журналісти так і не змогли це перевірити. У результаті депутати почали сутичку з правоохоронцями, які прибули, аби забрати Браславського. Бондарєв активно протистояв, але його вивели. А Браславський обіцяв здати тест. 

"Картка Браславського була в системі і сигналізувала, що він зареєстрований. Народний депутат Бондарєв завів у приміщення Браславського. У правоохоронців вимагали, щоб Браславського вивели і зробили тест на COVID. Бондарєв кинувся захищати соратника і його забрали, а Браславського залишили", - розповідає Галина Нагорна, прес-секретарка “За майбутнє”.

Нагадаємо, Київська міська рада оголосила тендер на "Охорону громадського порядку та безпеки на об'єкті Замовника за адресою: м Київ, вул. Хрещатик, 36".

Вийти в ефір
17.04