Останні новини

У Київському авіаційному університеті не можуть поділити крісло ректора

Сьогодні, 26 жовтня, у Київському національному авіаційному університеті виник скандал навколо призначення нового ректора. невідомі люди з самого ранку зачинили двері в першому корпусі навчального закладу, обламали всі кляски та не пускали працівників всередину. Ті, хто потрапили у будівлю до 8:00 також виявились заблокованими у приміщенні, з якого нікого не випускають.

Про це повідомляє ТСН, передає Kyiv Live.

"Це люди Рімвідаса Хращевського. Видалили новий офіційний сайт університету, все заблокували, печатки забрали. Дійсно відбувається спроба рейдерського захоплення. Зараз чинним т.в.о. ректора НАУ є Артур Гудманян. Рімвідас Хращевський з цим не погоджується… Сидить у себе в кабінеті, підписує незаконні накази, розпорядження, звільняє топ-менеджмент, проректорів. Він каже, що підпорядковується Міністерству”, - розповіла прессекретар університету Олена Васьківська.

Причиною конфлікту стало те, що Міністерство освіти і науки призначило Рімвідаса Хращевського виконуючим обов’язків ректора, але 23 жовтня окружний адміністративний суд міста Києва відмінив цей наказ міністерства.

На місце прибула поліція, проте Хращевський сказав, що підзвітний Міністерству. Після чого правоохоронці склали протоколи та поїхали, а двері зачинили знову.

На офіційній Facebook-сторінці КНАУ з’явилось повідомлення:

“Тепер в кабінет Ректора можливо заходити тільки з поліцією❗️❗️❗️ та отримавши дозвіл від трьох найнятих «охоронців»(тітушок)🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️

Навіть виломали дверну ручку вони на вихідних!

Псевдо Тво Хращевський Рімвідас не перед чим не зупиниться! Утримують кабінет ректора як трон!😂”

Також до допису додали відео, як кабінет ректора оглядають правоохоронці:

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fnauofficial%2Fvideos%2F373959913756078%2F&show_text=0&width=267" width="267" height="900" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

У поліції запевняють, що класифікувати такі дії як “рейдерське захоплення” університету не можуть. 

"Класифікації "рейдерське захоплення" у нас немає. У них просто виник конфлікт щодо призначення. Вони з цього приводу будуть розбиратись в Міністерстві освіти. У нас буде проведена першочергова перевірка, наразі відібрані заяви сторін конфлікту", - розповіла речниця поліції Олена Мошко. 

Нагадаємо, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду Володимир Воронько відмовився взяти екс-президента України Віктора Януковича під варту у справі про Межигір'я. 

Вийти в ефір
05.12