Останні новини

У київському метрополітені розповіли, чи варто чекати на смітники на перонах

На перонах київського метрополітену смітників не буде. Це заборонено з міркувань безпеки.

Про це у коментарі для "APnews" розповіла прес-секретар столичної підземки Наталія Макогон.

“Смітники встановлено на кожному вході та виході зі станцій метро. Розміщувати їх всередині заборонено з міркувань безпеки”, - сказала речниця.

За її словами, протягом останніх років зафіксовано більше 220 анонісних повдомлень про мінування станцій підземки. Уього року поблизу станцій Мінська та Шулявська спрацювали вибухові пристрої, які невідомі залишили спеціально у контейнерах для сміття.

Наталія Макогон наголосила, що чистота метрополітену - це відповідальність пасажирів, які ним користуються. Якщо є якесь залишене сміття, то його прибирають співробітники метро.

“Дуже хочеться, щоб пасажири знаходили можливість донести квиток до смітника на виході зі станції”, - підсумувала прес-секретар.

Зазначимо, що київське метро продовжує переходити на електронну систему оплати. Але поки залишаються одноразові паперові qr-коди, зручні для гостей столиці, деякі користувачі викидають їх просто на платформах. 

Нагадаємо, Міністерство юстиції хоче зробити готель з найстарішого корпусу Лук'янівського СІЗО - "Катеринський", якого ув'язнені називають "Катька". Однак в Українському інституті національної пам'яті зазначили, що треба робити музей.


Вийти в ефір